Vlkodav


PROFormance - reference

  

Chovatelská stanice:  Irských vlkodavů
Majitelka: MVDr. Zuzana Málková
Počet psů: 7
Adresa: Brloh 17,  Louny  440 01
Telefon: 602 173 487
Mailová adresa:            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

     Jsem chovatelkou irských vlkodavů. Protože mám psy již opravdu dlouho, krmila jsem v začátcích, tak jako všichni, doma připravovanou stravu ze surovin různé kvality. Kompletní krmné směsi v té době ještě nebyly k dispozici. Ale ráda jsem je začala používat hned, když se začaly první dovážet. Mnohokrát jsem za uplynulé roky značku krmiva neměnila a PROFormance jsem vyzkoušela spíš ze zvědavosti než z potřeby. Nejprve Premium Adult a byla jsem spokojená.

     Když se nám na podzim narodil vrh irských vlkodavů  byla jsem ráda, že již byl k dispozici i druh PUPPY LARGE BREED.  Štěňatům jsem ho podávala hned od prvního přikrmování a dále i  po odstavu. Musím  říct, že zpočátku ve mně budily mírnou nedůvěru doporučované nízké denní dávky, ale vzhled a kondice štěňat mě přesvědčovaly, že je skutečně možné doporučovanému dávkování důvěřovat.  Pro chovatele obřích plemen to jistě bude  důležitá informace. Krmivem PROFormance PUPPY LARGE BREED  odcházela štěňata vybavena k novým majitelům a většina majitelů mých štěňat v podávání tohoto krmiva pokračuje.Pokud krmivo vyhovuje pejskovi, každý majitel mu je rád dopřeje a nemá důvod přecházet na jinou značku. Štěňata rostou rovnoměrně, bez růstových a zažívacích potíží. 

     Na PROFormance PUPPY LARGE BREED jsem převedla i mladou, tehdy pětiměsíční fenku irského vlkodava (do té doby byla krmena jinou superpremiovou značkou). Musím říct, že i na ní prospívala výborně, ale….plyny odcházející velmi často z jejího zažívacího aparátu z ní činily nepříliš příjemnou společnici J)) Po změně krmiva na PROFormance PUPPY LARGE BREED tento problém prakticky okamžitě ustal, předpokládám, že díky obsahu Yucca Shidigera, který snižuje zápach exkrementů a výtažku z čekanky a zabránění plynatosti. Kdo chová psy v bytě jistě tuto vlastnost krmiva nebude považovat za zbytečnou. 

     Jsem ráda, že firma mého muže, zabývající se mimo jiné i prodejem krmiv pro zvířata, zařadila PROFormance do svého sortimentu.  Psi dostávají kvalitní a chutné krmivo a navíc mám dobrý pocit, že já i všichni, kdo na mé doporučení touto značkou krmí své psy, přispívají  koupí každého balení alespoň malou částkou  handicapovaným dětem. 

 

MVDr.  Zuzana Málková