Dalmatin


PROFormance - reference

 

Chovatelská stanice:  DALMADAMI
Majitelka: Mgr. Dagmar Coubalová
Chovaná plemena:      Dalmatin a Havanský psík
Počet psů: 2  + 1
Adresa: Komenského 274/75,  Lom u Mostu 435 11
Telefon: 47 67 45 020
Mailová adresa:            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

     Dalmatiny sleduji od roku 1974 (to byli  přičiněním Ing.Findejse  do- tehdy ČSSR- dovezeni), sama je vlastním  od roku 1989 a chovatelskou stanici jsem založila v roce 1993. Při výběru  hnědé fenky Emily Brown  Raul mne pravděpodobně vedl psí bůh Sírius,protože tahle princezna ve věku 2 let a 3 měsíců mohla zdobit své jméno následujícími  tituly:     

Světový vítěz  Evropský vítěz 
Vítěz Východní a Střední Evropy Champion ČR
Champion SK Junior Champion ČR
Interchampion Národní vítěz
Vítěz speciální výstavy Klubový šampion
Klubový šampion mladých Klubový vítěz mladých

 

     Havanské psíky vlastním a chovám od roku 1994 ( ti byli v roce 1994 dovezeni díky MUDr.Zachové) Momentálně mám ale doma už jen jednoho chovného psa a v blízké budoucnosti  další chov havaňáčků neplánuji.   Jak jsme hledali a našli PROFORMANCE…a zvítězili            Informace o krmivu PROFORMANCE se objevila v odborném kynologickém časopise a protože mne jeho složení zaujalo, na nejbližší výstavě jsem okamžitě začala po avízovaném informačním stánku pátrat.  Pátrání bylo úspěšné,slečny příjemné a o krmivu, k mému milému překvapení, podávaly zasvěcené,věcné informace. Jak je obecně mezi chovateli známo,dalmatin je se svým specifickým trávením i přes svou krátkosrstost na krmení „mrcha“ a nevhodné krmení se okamžitě projeví jako nepříjemná alergie – viditelné zhoršení kvality srsti, při dlouhodobém zatížení nevhodným krmením se mohou objevit další doprovodné potíže. Informace o složení PROFORMANCE odpovídala mým představám i zkušenostem s dalmatiny a tak jsem objednala pytel PROFORMANCE ADULT . Pytel dorazil dle dohody a testování  u obou adeptů(hnědá dalmatinka a havaňák) mohlo začít. A tak jsme všichni sledovali, jak ochotně je krmivo přijímáno,jak budou pejsky zlobit plyny,množství a konzistenci stolice…a po  3 týdnech bylo všem jasno, že jsme ZVÍTĚZILI! Psi byli ve výborné fyzické kondici,srst lesklá,na dotyk příjemná,pružná.Tečkování u dalmatinky jasné,tmavě hnědé (to je obzvláště cenný poznatek,hnědé tečky reagují na složení krmiva téměř okamžitě nesourodostí zbarvení po těle). A tak máme PROFORMANCÍ úspěšně odkrmenou nejen celou březost naší princezny ,následně celý vrh od prvních dnů přikrmování až po odchod s pytlem do vínku k novým páníčkům ,ale dnes ji baští i náš nový psí hnědě tečkovaný kluk od prvních dnů,co k nám přišel.A výstavy? Má za  sebou dvě v puppy třídě( KV, MNP) – dvakrát velmi nadějný (od obou rozhodčích kromě jiného pochválena kvalita srsti a barva teček) a jednu na MVP mimo ČR, ve třídě mladých, Výborný 1,CAJC !!! A opět pochválena kvalita a zbarvení – u tak mladého jedince. A bylo mnoho  A co vzkazujeme všem,kteří ještě hledají… Všem,kteří  hledají vhodné krmení pro své psí miláčky,mohu krmiva PROFORMANCE jen vřele doporučit. Dejte ochutnat,sledujte a….zvítězíte!!! 

V Lomu u Mostu

Mgr. Dagmar Coubalová