Barzoj


PROFormance - reference

Chovatelská stanice: Barzoj
Majitelka: Marcela Pařízková
Počet psů: 20
Adresa: Palackého 1034, Český Brod
Telefon: 321 623 315      Chovnou stanici provozuji od r. 1988. Za tuto dobu jsem vyzkoušela celou řadu krmiv, počínaje premiovými a konče superprémovými. Zaujala mne informace o novém krmivu dovezeném z USA zn. PROFormance

      Na základě vyžádaných materiálů a zhodnocení složení krmiva (PROFormance Puppy 32/21, Pro Power 30/20, Maintenance 21/12, Premium Adult 26/18), kdy krmivo neobsahuje těžce stravitelné obiloviny (pšenice, ječmen, sója aj.) jsem se rozhodla krmivo vyzkoušet předem na svých problémových „miláčcích“. Důležitým faktorem při rozhodování o vyzkoušení byl také fakt, že krmivo neobsahuje Beta karoten, který způsobuje následné nežádoucí obarvení srsti.

      O kvalitě a chutnosti krmiva mne záhy přesvědčil tříletý pejsek z chovné stanice. Narodil se jako nedonošené štěně s velmi problematickým příjmem stravy, přičemž granule přijímal velmi sporadicky a z tohoto důvodu byl dosud živen pouze masem s přílohami.

      Po vyzkoušení PROFormance Premium Adult mne výsledek velmi překvapil. Tento „masožrout“ se na granule vrhnul s velkou chutí. Dodnes je má velmi rád a přijímá je bez jakýchkoliv okolků.

      V chovu mám ještě jednoho problematického pejska, který je po vážném úrazu čelistí. Těžce přijímá jakoukoliv nabízenou stravu. Podané, navlhčené granule PROFormance Maintenance změknou, ale zároveň si zachovávají svůj tvar - nerozpadají se, a výsledek? Opětovně s chutí přijato – i tento pejsek si vybral krmivo, které mu vyhovuje a zároveň dodává ostatní důležité vyživující látky. A výkaly? Malé, pevné a díky složení krmiva s obsahem výtažku Yucca Shidigera jsou bez nepříjemného zápachu! Vysoká stravitelnost.

      O přijímání PROFormance Puppy se snad ani více rozepisovat nemusím. S poměrem 32/21 nemohu svým psům dopřát více – nehledě na perfektní nastartování zvířete pro další vývoj.

      A konečné zhodnocení krmiva? Po vyzkoušení a následném vyhodnocení mohu konstatovat, že se jedná o vysoce kvalitní krmivo. Při podávání PROFormance mohu odbourat podávání jakýchkoliv dalších doplňků stravy jako jsou např. vitamíny, minerály a stopové prvky, jelikož krmivo vyrobené na přírodní bázi obsahuje veškeré potřebné živiny s příznivým dopadem na celkový zdravotní stav mých psů. . .

      Souhlasím se zveřejněním výše uvedené reference, týkající se krmiva PROFormance a s její následnou propagací.